Skip to main content

Prvou a nevyhnutnou požiadavkou, ktorú kladieme na našich lektorov, je, aby mali zaručene pozitívny vzťah k svojim študentom. Dbáme na to, aby ich učenie bavilo a za rovnako dôležité pokladáme ich vzdelanie a prax vo výučbe cudzích jazykov. Veríme, že kombinácia týchto kvalít je zárukou úspechu.

 

Dovoľte, aby sme sa Vám predstavili:

Ivana Kvasňovská, BA Hons 

Speak-Global je prvá online jazyková škola na Slovensku založená v roku 2012.

Mojou motiváciou pri jej zakladaní bolo ponúknuť moderný nezávislý spôsob výučby vhodný pre najnáročnejších a najmä časovo zaneprázdnených klientov. Anglický jazyk som sa naučila vo Veľkej Británii, ktorú aj po návrate na Slovensko považujem za svoj druhý domov. Pôvodne som počas desiatich rokov v zahraničí študovala a pracovala v oblasti umenia. Okrem vedenia školy a vyučovania sa venujem tlmočeniu v lekárskej oblasti a prekladom.

Učiteľská prax: 10 rokov.
Vzdelanie: BA (Hons) in Humanities with Art History, The Open University (UK), štátna jazyková skúška z anglického jazyka (SR).

Kenneth Kaylor, BA Hons

Education and learning are my lifelong passion. I taught English up to A level for 30 + years and media studies A level for about 10 years. I also did private tuition to individual students (mainly English GCSE) for up to 6 years. I have also marked English GCSE papers and A level media studies papers. My interests include theatre, cinema and DIY.

Teaching practice: over 30 years.
Education: Honours degree in English literature, a PGCE (post graduate certificate in education) and a Diploma in Education and Industry (UK).

Katarína Nyssens, Mgr. 

Cudzie jazyky a kultúry ma vždy fascinovali, a preto som vyštudovala prekladateľstvo a tlmočníctvo na Univerzite Komenského v Bratislave. Anglický jazyk som si zdokonalila vďaka študijno-pracovným pobytom, ktoré som absolvovala vo Veľkej Británii. Už počas štúdia na vysokej škole som pracovala ako lektorka anglického jazyka v jazykových školách. V súčasnosti žijem v Saudskej Arábii, kde sme sa presťahovali kvôli manželovej práci. Vďaka časovému posunu môžem napríklad vyučovať aj vo veľmi skorých ranných hodinách. Okrem výučby sa venujem prekladaniu odborných textov.


Učiteľská prax: 6 rokov
Vzdelanie: Mgr. – anglický jazyk v odbornej komunikácii; Bc. – prekladateľstvo a tlmočníctvo (anglický jazyk a kultúra a arabský jazyk a kultúra) (SR).

Renáta Straňáková, Mgr.

Študovala som na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre odbor prekladateľstvo a tlmočníctvo. Počas vysokoškolského štúdia som pracovala ako lektorka v jazykovej škole, kde som pôsobila päť rokov. Momentálne pracujem ako učiteľka angličtiny na strednej škole. Vo svojom voľnom čase sa venujem prekladu odborných textov a cestovaniu. Pravidelne sa zúčastňujem na medzinárodných projektoch EÚ, vďaka čomu mám možnosť spoznávať svet – zaujímam sa o nové krajiny a kultúry, zdokonaľujem sa v cudzích jazykoch a rada sa učím v oblasti neformálneho vzdelávania.


Učiteľská prax: 6 rokov.
Vzdelanie: Mgr., Bc. – prekladateľstvo a tlmočníctvo (anglický jazyk a kultúra a ruský jazyk a kultúra) (SR).

 Kontaktujte nás

Ak máte záujem o skúšobnú lekciu, kontaktujte nás – vyplňte, prosím, krátky formulár. Môžete napísať aj priamo na info@speak-global.com

    Meno a priezvisko

    E-mail

    Predmet

    Správa